thechris napisał(a):

|
Z całym szacunkiem dla praktycznie już I-ligowej rywalki zza błoń... ale wydaje mi się, że najważniejszy mecz w sezonie to był na Cyprze, czyż nie? .
|
Nie! Mecz sezonu to Derby! - a nie jakieś Apoele, Legie, Amiki, Fulhamy czy nawet Barcelony i Reale.
Takie myślenie trzeba jak najszybciej wbić do mózgownic wszystkich kibiców Wisły Kraków.
Nie ma większego wroga, przeciwnika i k...y niż cracovia - i to z nią walczymy o rząd dusz!
Mamy ich upokorzyć, zdeptac, spuścić z ligi i to z wynikiem 6-0. Maja skomlec jak ranne zwierzeta i błagac nas o zycie, po czym z aplauzem Boskich Trubun maja zostać dobite!