Misiak napisał(a):

Wracamy do gry o majstra!!! a już byłem pogodzony z brakiem pucharów ,końcowka ligi będzie mega ciekawa teraz tylko 2 remisy L i tytul wraca tam gdzie jego miejsce
|
Niestety, L ma 49 punktów i lepszy stosunek bezpośrednich spotkań, więc w temacie majstra jest już pozamiatane.
Za to w temacie pucharów, 4 miejsce powinno dać puchary, bo finał PP to Legia-Ruch.
Amica
Mamy lepszy bilans meczów bezpośrednich - wygrana w Poznaniu, remis w Krakowie.
W pozostałych 3 kolejkach może zdobyć maksymalnie 4 punkty.
28. Lech Poznań- Polonia Warszawa
29. Lech Poznań- Podbeskidzie Bielsko-Biała
30. Widzew Łódź- Lech Poznań
Jak Polonia coś ugra i Podbeskidzie sprawi niespodziankę ...
Polonia
Mamy gorszy bilans meczów bezpośrednich – 1:1 w Warszawie, 0:1 w Krakowie
W pozostałych kolejkach może zdobyć maksymalnie 4 punkty.
28. Lech Poznań- Polonia Warszawa
29. Polonia Warszawa- KGHM Zagłębie Lubin
30. Podbeskidzie Bielsko-Biała- Polonia Warszawa
czyli remis w Poznaniu i wtopa w Bielsku.
Korona
Niestety, też mamy gorszy bilans meczów bezpośrednich, więc w ostatnich 4 meczach nie powinna przekroczyć 6 punktów.
27. Łódzki Klub Sportowy- Korona Kielce
28. PGE GKS Bełchatów- Korona Kielce
29. Korona Kielce- Widzew Łódź
30. Legia Warszawa- Korona Kielce
czyli wpadka jutro w Łodzi i w Warszawie.
Sumując, musimy kibicować Podbeskidziu ...