Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18811
Stary 22.04.2012, 15:32
Zohan napisał(a):Wyświetl post
Jestem pełen podziwu dla Czekaja. Bardzo młody środkowy obrońca i jest najpewniejszym punktem w obronie (po Chavezie). W Polsce brakuje środkowych obrońców i jeżeli nie będą go nękać kontuzje, to mam nadzieję dostanie powołanie do reprezentacji, a może nawet będzie głównym filarem obrony na MŚ w Brazylii, jeżeli tylko tam pojedziemy
Przyszłość Wisły!

tak i w mistrzostwach zagra 20-30 min i wyleci z boiska
wolęUrygę
Odpowiedz cytując