Temat
:
[27 kolejka] Podbeskidzie - Wisła Kraków, sobota 21 kwietnia, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
kuba7k
Member
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów
Offline
#
61
21.04.2012, 20:00
Ventigo
napisał(a):
Boże, mało z krzesła nie spadłem... ty niewidomy czy co?
troll z onetu prawdopodobnie zgubił się na naszym forum
WISŁA KRAKOW........
kuba7k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba7k
Odwiedź stronę domową użytkownika kuba7k!
Znajdź inne posty napisane przez kuba7k