Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1717
Stary 18.04.2012, 18:42
szprotson napisał(a):Wyświetl post
biorąc pod uwage nasz scouting pojechali obserwować młodego prawego obrońce Wilka...który postawnowił zakończyc karierę.
http://www.90minut.pl/news/186/news1...-Sandecji.html

a tak na serio to kogo mogli obserwować ? moje typy : Niechciał, Szeliga
Dobry z niego herbatnik w FM jest.
Odpowiedz cytując