Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54793
Stary 18.04.2012, 12:43
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ile w tym prawdy:

http://www.90minut.pl/news/186/news1...Jirsakiem.html

Jak Tomek od Nas odejdzie to zacznie się lament, jaki to świetny zawodnik był
Nie zacznie się. Nie jest to szrot jak Jovanović czy Lamey ale postępu żadnego przez 5 lat więc sorry... ale jak dla mnie może go chcieć nawet Real Madryt... to nie zmieni faktu, że jest słabym grajkiem.
Odpowiedz cytując