manolo napisał(a):

|
PO tym sezonie kontrakty kończą się m.in. tym zawodnikom z ekstraklasy: celeban,dudek,madej (śląsk), wojtkowiak,kikut (niestety lech), brzyski, trałka (polonia). Może ktoś z nich by się nadał?
|
Ciekawe jak bedzie z Celebanem,ktoś pisał że krzyknal podobno 1,5 mln zł za sezon ~350 tys ojro

Zobaczymy,jeżeli faktycznie mamy skupiac sie na skautingu krajowym to dużo tu ogarniecia nie trzeba.
Ja bym dodał do tego towarzystwa przede wszystkim Patejuka z Podbeskidzia.Z pensją problemu by na pewno nie było,jak dla mnie jest to bardzo ciekawy grajek.
Jedna przeszkodza,że już ma na karku 29 lat,wiec też to rozwiazanie tymczasowe.