Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13120
Stary 17.04.2012, 16:05
manolo napisał(a):Wyświetl post
PO tym sezonie kontrakty kończą się m.in. tym zawodnikom z ekstraklasy: celeban,dudek,madej (śląsk), wojtkowiak,kikut (niestety lech), brzyski, trałka (polonia). Może ktoś z nich by się nadał?
Ciekawe jak bedzie z Celebanem,ktoś pisał że krzyknal podobno 1,5 mln zł za sezon ~350 tys ojro
Zobaczymy,jeżeli faktycznie mamy skupiac sie na skautingu krajowym to dużo tu ogarniecia nie trzeba.

Ja bym dodał do tego towarzystwa przede wszystkim Patejuka z Podbeskidzia.Z pensją problemu by na pewno nie było,jak dla mnie jest to bardzo ciekawy grajek.
Jedna przeszkodza,że już ma na karku 29 lat,wiec też to rozwiazanie tymczasowe.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując