Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 17.04.2012, 15:21
thechris napisał(a):Wyświetl post
Nie no... wiadomo, że Garguła i Kirm to poziom Kmity Zabierzów a Wilk przy nich jest całkiem do rzeczy. Chodzi mi o to, że zbyt dużą odpowiedzialnością obarczono chłopaka. Przyszedł z Korony w której nie zawsze się łapał do składu i nagle został liderem Wisły, kapitanem etc. To była i jest lekka przesada. Ktoś porównał go do Sobola... no sry ale tu nie ma żadnego porównania. Tak jakby porównywać Nuneza do Szymkowiaka. To jakiś zupełnie inny poziom...
"piłkarska perfekcja"
Mamy piłkarzy jakich mamy, w ostatnich meczach należy wybrać tych, którzy są w formie i cokolwiek sobą reprezentują. Dokooptować do nich młodych, dać im szanse i tak do końca obecnego sezonu.
Osobiście irytuje mnie nagonka na Czarka Wilka. Akurat jego absencją bym nie tłumaczył ostatnich wygranych. Gdyby wymienić go z Kirmem to nikt by nie zauważył różnicy w ofensywie, a w defensywie zyskujemy wiele, nie mówiąc już o walce na boisku.
Odpowiedz cytując