methiu napisał(a):

No offence ale mam alergie na sformułowania typu (...) żle (...) też źle. Przecież wiadomo, że jedni są za, inni przeciw. Ci sami pisali, że tak źle i tak źle?
Tylko czemu chcą się go pozbyć? Bo ciągle łapie kontuzje. Czy Głowacki jest nam naprawdę potrzebny?
Środkowi obrońcy na przyszły sezon z ważnymi kontraktami - Chavez, Czekaj, Bunoza, Jaliens(?), Uryga. Słownie "pięć" obrońców bo co jeśli Jaliens odmówi renegocjacji kontraktu. Bierzemy 6-tego?
|
methiu, prawada jest taka, że liga turecka jest sporo lepsza od T-ME Turcy wzięli Głowę w najlepszym dla stopera okresie, wciągneli to co się dało i teraz przechodzą na wyższy poziom, ale Arek byłby przynajmniej drugim stoperem w T-ME (Żewłakow może okazać się ewentualnie lepszy). Wiele wskazuje na to, że klub opuści przynajmniej jeden z duetu Chavez-Jaliens więc zostaniemy z 2 (słownie dwoma) w miarę doświadczonymi stoperami.
Dardiook
Cytat:
|
Oczywiscie ze wychowankowie sa potrzebni, lecz nie uwazam ze poziom obecnoe jaki prezentuja pozwalal na to by oprzec na nich konstrukcje druzyny. Predzej popadna w depresje niz udzwigna odpowiedzialnosc za wynik druzyny.
|
a gdzie ja napisałem, że mają oprzeć na nich drużynę?
thechris
Cytat:
|
Rozumiem, że wolałbyś Robaka za 1,2 mln Euro niż Meliksona za 650tys...
|
gdzie ja tak napisałem?
Panie i panowie ja wcale nie twierdze, że Kurto, Burliga, Brud itd mają nas zbawić, ale ktoś musi w kadrze zespołu być, ao nie stać nas na zatrudnianie/kupowanie graczy w hurtowych ilościach