FraMat napisał(a):

Byłem za zwolnieniem Probierza jeszcze przed jego zatrudnieniem, więc nie pisz, że po dwóch przegranych meczach... 
Jestem zdecydowanie przeciwny jakiemukolwiek "trenerowi" z PMS.
Trenerowi w " ... " , bo PMS produkuje magistrów wf co najwyzej
|
No ja byłem za pozostawieniem Moskala, ale cóż teraz jest Probierz i wolałbym żeby dostał chociaż tyle czasu co Maaskant.