Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54759
Stary 17.04.2012, 07:35
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A do czego niby oni są potrzebni? Chyba do walki o utrzymanie a o nobilitacji już nie wspomnę. W normalnych warunkach byś pewnie nawet o nich nie usłyszał. Dlatego boisko niestety zweryfikuje ich przydatnosć dla zespołu - boleśnie.
Boisko wszystko weryfikuje pod względem sportowym. Ale Ci piłkarze są Wiśle potrzebni bo na lepszych nas nie stać w obecnej chwili. Cześć lepszych młodych do nas nie przyjdzie bo nie będzie chciała sobie skręcić nogi na kretowisku zwanym boiskiem atletycznym, a po skreceniu/złamaniu nogi rehabilitowac sie na naszej profesjonalnej bazie.
Najlepsza jest sala gimnastyczna vel korytarz o szerokości paru metrów...

Ci są lepsi, bo im moze sie chcieć, a szrotowi z zagranicy będzie sie chciało co najwyżej sprawdzic konto i wydać zawartość w Bonarce.
Odpowiedz cytując