Dariook napisał(a):

|
A do czego niby oni są potrzebni? Chyba do walki o utrzymanie a o nobilitacji już nie wspomnę. W normalnych warunkach byś pewnie nawet o nich nie usłyszał. Dlatego boisko niestety zweryfikuje ich przydatnosć dla zespołu - boleśnie.
|
Boisko wszystko weryfikuje pod względem sportowym. Ale Ci piłkarze są Wiśle potrzebni bo na lepszych nas nie stać w obecnej chwili. Cześć lepszych młodych do nas nie przyjdzie bo nie będzie chciała sobie skręcić nogi na kretowisku zwanym boiskiem atletycznym, a po skreceniu/złamaniu nogi rehabilitowac sie na naszej profesjonalnej bazie.
Najlepsza jest sala gimnastyczna vel korytarz o szerokości paru metrów...
Ci są lepsi, bo im moze sie chcieć, a szrotowi z zagranicy będzie sie chciało co najwyżej sprawdzic konto i wydać zawartość w Bonarce.