Tasio1906 napisał(a):

|
Ludzie ogarnijcie się! Był szrot z zagranicy źle. Zapowiadają Polaków też źle.
|
No offence ale mam alergie na sformułowania typu (...) żle (...) też źle. Przecież wiadomo, że jedni są za, inni przeciw. Ci sami pisali, że tak źle i tak źle?
Tasio1906 napisał(a):

|
Głowa jest lepszy od wszystkich naszych stoperów
|
Tylko czemu chcą się go pozbyć? Bo ciągle łapie kontuzje. Czy Głowacki jest nam naprawdę potrzebny?
Środkowi obrońcy na przyszły sezon z ważnymi kontraktami - Chavez, Czekaj, Bunoza, Jaliens(?), Uryga. Słownie "pięć" obrońców bo co jeśli Jaliens odmówi renegocjacji kontraktu. Bierzemy 6-tego?