Wyświetl pojedynczy post
methiu
Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54757
Stary 17.04.2012, 05:48
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie ogarnijcie się! Był szrot z zagranicy źle. Zapowiadają Polaków też źle.
No offence ale mam alergie na sformułowania typu (...) żle (...) też źle. Przecież wiadomo, że jedni są za, inni przeciw. Ci sami pisali, że tak źle i tak źle?


Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Głowa jest lepszy od wszystkich naszych stoperów
Tylko czemu chcą się go pozbyć? Bo ciągle łapie kontuzje. Czy Głowacki jest nam naprawdę potrzebny?
Środkowi obrońcy na przyszły sezon z ważnymi kontraktami - Chavez, Czekaj, Bunoza, Jaliens(?), Uryga. Słownie "pięć" obrońców bo co jeśli Jaliens odmówi renegocjacji kontraktu. Bierzemy 6-tego?
Odpowiedz cytując