Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20252
Stary 15.04.2012, 17:32
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=KuZUzckTS9Y Kwintesencja gry Korony wg weszlo. Aż dziw bierze, że dopiero w 26.kolejce ktoś zaczyna dawać kartki. I tak wg mnie oszczędnie.
Odpowiedz cytując