tormenthor napisał(a):

|
Melikson w formie to zawodnik klasy Kagawy wycenianego na 20 mln E. Sprzedaż tego zawodnika za mniej niż 3 mln E, zwłaszcza w takim momencie byłaby wręcz sabotażem. Nie zamieniłbym Maora nawet za 5 najlepszych zawodników z tej całej pseudo akademii Legii z Wolskim na czele.
|
Od Pareiki, Meliksona, Wilka, Sobolewskiego i Genkova powinniśmy zaczynać budowę tej drużyny. Jak kogoś z nich sprzedadzą to lepiej powiedzieć iż nie gramy o mistrza.
Wole mieć w kadrze 14 Meliksonów i młodzież na ławce niż 25 Łukaszów Garguła.