Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3634
Stary 13.04.2012, 23:11
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A to, że sobie Jaliens nie poradzi w naszej buraczanej lidze, to kto się tego spodziewał?To nie jest gracz anonimowy, tylko niedawny rep Holandii vice mistrz Holandii itp.Po prostu nie zaaklimatyzował się.Nie wyszło?Zdarza się.
Bednarza krytykuje się za Matusiaka, Niedzielana, Łobodzińskiego, a nawet za Gargułę. W momencie kiedy ich kupowano byli to reprezentanci Polski (nie pamiętam, czy Matusiak wtedy jeszcze był powoływany). Dwaj ostatni mieli ogromną szansę zagrać na Euro i po nim zostać sprzedanym za godziwe pieniądze. W przypadku Matusiaka jego transfer był ryzykiem, ale podpisano z nim bezpieczny kontrakt i problemu nie było.

Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Kacper91.Ale chłopie, przecież to logiczne, że ja nawet nie się o drugich Farfanach czy Alexach.Inny świat, inna półka.Chodzi mi o to, by żeby wyjąc trzeba włożyć odpowiednią kwotę, ale skoro my sprowadzaliśmy glównie graczy darmowych, to znaczy, że coś chyba jednak było na rzeczy = BRAK ŚRODKÓW.
Za młodziezowych reprezentantów sensownych reprezentacjii też trzeba zapłacić.
W tych warunkach pracy co mieli Bednarz i Stan w Wiśle nie ma między nimi takiej kolosalnej różnicy. Bednarz potrafił znaleźć za darmo Marcelo, ale był to pojedynczy przypadek. Tak samo jak takim przypadkiem u Stana mógł być Melikson.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 13.04.2012 o godz. 23:13.
Odpowiedz cytując