Pablo84 napisał(a):

|
A to, że sobie Jaliens nie poradzi w naszej buraczanej lidze, to kto się tego spodziewał?To nie jest gracz anonimowy, tylko niedawny rep Holandii vice mistrz Holandii itp.Po prostu nie zaaklimatyzował się.Nie wyszło?Zdarza się.
|
Bednarza krytykuje się za Matusiaka, Niedzielana, Łobodzińskiego, a nawet za Gargułę. W momencie kiedy ich kupowano byli to reprezentanci Polski (nie pamiętam, czy Matusiak wtedy jeszcze był powoływany). Dwaj ostatni mieli ogromną szansę zagrać na Euro i po nim zostać sprzedanym za godziwe pieniądze. W przypadku Matusiaka jego transfer był ryzykiem, ale podpisano z nim bezpieczny kontrakt i problemu nie było.
Pablo84 napisał(a):

Kacper91.Ale chłopie, przecież to logiczne, że ja nawet nie się o drugich Farfanach czy Alexach.Inny świat, inna półka.Chodzi mi o to, by żeby wyjąc trzeba włożyć odpowiednią kwotę, ale skoro my sprowadzaliśmy glównie graczy darmowych, to znaczy, że coś chyba jednak było na rzeczy = BRAK ŚRODKÓW.
Za młodziezowych reprezentantów sensownych reprezentacjii też trzeba zapłacić.
|
W tych warunkach pracy co mieli Bednarz i Stan w Wiśle nie ma między nimi takiej kolosalnej różnicy. Bednarz potrafił znaleźć za darmo Marcelo, ale był to pojedynczy przypadek. Tak samo jak takim przypadkiem u Stana mógł być Melikson.