emj10 napisał(a):

Hehe widzę, że jednak w święta nie skorzystałeś z moich rad i nie wróciłeś do podstawówki. Czytanie ze zrozumieniem proponuję ponownie zacząć od elementarza
|
Skorzystałem. Wróciłem. Ale powiedzieli mi tam że aby zrozumieć posty emj10 trzeba cofnąć sie do przedszkola. A na to nie miałem już czasu. Może w następne święta
