Wyświetl pojedynczy post
krsk
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 13.04.2012, 08:55
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Wisła nie ma mistrza to liga jest słaba, Wisła ma cięższa drabinkę w PP to musi to być ustawione, sędziowie gwiżdżą na niekorzyść Wisły to mecz musi być ustawiony
1. Czy Wisła ma mistrza czy go nie ma, ta liga jest tak samo słaba, ale faktycznie jest tutaj wielu zaklinaczy rzeczywistości, którzy sądzą tak jak piszesz.
2. Nie twierdzę, że mecz był ustawiony tylko, że sędzia go wypaczył, co nie zmienia faktu, że tak jak napisałem, wystarczyło zepsuć jedną setkę mniej i nie byłoby dyskusji :]
Odpowiedz cytując