Szpen napisał(a):

pomijam plityczny podtekst wybudowania stacji, oraz jej koszt.
ale 44 bilety dziennie, czyli po 2 bilety na jeden pociag to chyba nie jest sukces?
|
Chłopie czytać nie umiesz czy się obwody przegrzały? " Polityczny podtekst wybudowania stacji?" Przepraszam ale @&^$()#)@ jesteś? Co to ma do rzeczy? Dla ciebie nawet rzadka kupa po przebudzeniu może mieć podtekst polityczny.
w I kwartale tego roku tylko PKP IC sprzedały we Włoszczowie 3978 biletów I ty mnie o wykształcenie pytasz?
3978/90=44,2 dziennie tylko w IC.
Z Twojego leminżego wyliczenia wynika że dziennie na stacji we Włoszczowie zatrzymują sie 22 pociągi IC . Możesz mi to wyjaśnić? Czy skorygujesz swoje brednie?
A skoro PKP chce otwierać drugą stację to chyba są zadowoleni. Oczywiście leming nigdy sie nie przyzna że wyszedł na pajaca, do końca będzie kłamał i kręcił. Możesz być z siebie dumny

.
----------------------------------------------------------------------
I z innej beczki.
Kto tych kretynów wybrał do władzy? Pytam.
Cytat:
|
Tym razem jednak gafę zanotowało Ministerstwo Sportu i Turystyki, umieszczając na swojej stronie zdjęcie olimpijskiego stadionu w Berlinie. W ten sposób obiekt, na którym mecze rozgrywa Hertha Berlin... reklamuje polskie Euro! Dodatkową niezręcznością jest w tym kontekście fakt, że projekt wspomnianego stadionu w stolicy Niemiec akceptował w 1936 roku... Adolf Hitler. W dziale poświęconym tej niezwykle prestiżowej dla naszego kraju imprezie nie mamy banera Stadionu Narodowego, czy też obiektu z Gdańska, Poznania lub Wrocławia lecz arenę Bundesligi!
|
