Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1587
Stary 11.04.2012, 15:07
Yaroc napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem czy był to zamach czy wypadek czy błąd człowieka czy awaria sprzętu. Nie zajmuję żadnego stanowiska. Jedno co jest pewne to to, że ruscy pokazują że nie mamy nic do gadania i że generalnie mają nas głęboko w dupie i robią sobie co chcą. Mam wręcz wrażenie że nas poniżają. A my na to jak na lato... Ciekawe jakby to wyglądało jakby samolot z prezydentem Rosji, Niemiec czy USA rozbił się w Polsce? Zapewne nie tak jak w przypadku Smoleńska... Sekcje zwłok przeprowadzili jak przeprowadzili, czarnych skrzynek nie dali, wrak sobie niszczał, teraz go umyli, dokumentów wszystkich nie dostarczą. Po prostu szopka i tyle. Generalnie Pisowcy twierdzą że był zamach, a Peowcy, że to teoria spiskowa. Dwie skrajności. A chodzi tylko o rzetelne wyjaśnienie tragedii. Ale przy takiej postawie rosjan i rządu polskiego będzie to raczej niemożliwe. A w zaszadzie już jest.
Spokojnie, żeby dowiedzieć się duuużo więcej niż wiemy wystarczą zdjęcia satelitarne. O które cudakowi nie przyszło do głowy poprosić.

Czy fakt, że dalej nie mamy skrzynek ani wraku, każe przypuszczać że ruscy są czyści czy raczej że mają coś za uszami? Czy fakt że cudak oddał śledztwo to dowód na chęć wyjaśnienia sprawy? Czy przeciwnie. Wiadomo że na bank nic nie wiadomo, ale z niektórych zachowań można wnioskować. Dlaczego nie dopuścili tego Amerykanina do sekcji? Na dzisiaj wiadomo że brzoza to bajeczka, więc dlaczego samolot aż tak się rozleciał. Trzeba to wyjaśnić i tyle.

archi33 napisał(a):Wyświetl post
Co Tusek ma zrobic putinowy?wyskoczyc z szabelkami na bron jadrowa?Ruskie kazdego w swiecie trzymaja w szachu,taka prawda.
Nie lizać mu rowa. Po co się do niego tulił ? Ruskie trzymają w szachu tylko tych co sami wleźli im w łapy. Po co cudak jechał do Putina 7 kwietnia? Nie mógł go zaprosić na 10, na Polskie uroczystości? Gdyby Putin przyjechał to można by taki gest traktować poważnie.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 11.04.2012 o godz. 15:21.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując