Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1522
Stary 11.04.2012, 09:18
TSNH napisał(a):Wyświetl post
nie nie do końca bo przecież zgineli przedstawiciele wszystkich partii......
Raport NIK odpowiedział wyraźnie w tej sprawie, samolot prezydencki wg.procedur, nawet przy ładnej pogodzie nie miał prawa lecieć do Smoleńska na lotnisko IV kategorii......Pytanie jest dlaczego poleciał
Bo zawsze latali, a informacja o nieprawidłowościach na lotnisku dotarła do kancelarii prezydenta 12 IV, dwa dni po katastrofie. Dotarła oczywiście od strony rządowej której przesłali ją rosjanie. Nie wiadomo jak długo leżała u cudaka.

To była państwowa wizyta Prezydenta, gdyby władza czyli premier i rząd byli normalni to wszystko byłoby sprawdzone i przygotowane na błysk. Tylko cudak skoro już sam pokazał sie z Putinem to resztę obowiązków olał. Jak mogło nie być BORu na płycie lotniska przed lądowaniem samolotu? Samolotu z Prezydentem i 95 innymi wysokimi rangą przedstawicielami Polski. Czym mieli z lotniska jechać na cmentarz? Podobno nie było tam nawet schodów do wysiadania z samolotu.

A co do przedstawicieli wszystkich partii, co to zmienia? Był Komorowski jako Marszałek sejmu? Nie, dzień wcześniej wysłali panią Bochenek. Wiadomo ze każdy patriota chciał w tym dniu być w Katyniu zwłaszcza ci których bliskich tam zamordowano. Już to zapewniało odpowiednią selekcję. Reszta poleciała z Tuskiem.

AS82 napisał(a):Wyświetl post
a mgła była sztuczna czy prawdziwa ?
Nie wiadomo, wiadomo że pół godziny przed katastrofą i pół godziny po katastrofie mgły nie było.

Wytłumacz mi lepiej kto i po co wymyślał bajeczkę o brzozie? Bo ta w przeciwieństwie do mgły na 1000% było fałszywa.

I jeszcze naiwne pytanie. Gdzie są wszystkie fotele z tego samolotu? Co się z nimi stało?

Bo to że ruscy nam wrak umyli to pewnie w związku z rocznicą, żeby ładnie wyglądał .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 11.04.2012 o godz. 09:30.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując