Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1521
Stary 11.04.2012, 09:15
TSNH napisał(a):Wyświetl post
nie nie do końca bo przecież zgineli przedstawiciele wszystkich partii......
Raport NIK odpowiedział wyraźnie w tej sprawie, samolot prezydencki wg.procedur, nawet przy ładnej pogodzie nie miał prawa lecieć do Smoleńska na lotnisko IV kategorii......Pytanie jest dlaczego poleciał
Takich kwiatków jest więcej i niekoniecznie muszą one świadczyć o zamachu ale z pewnością są one dowodem na to, że III RP to amatorskie państwo, które jest mniej profesjonalne niż niektóre kraje afrykańskie.
Mamy tysiące urzędników, chyba 7 rodzajów służb specjalnych i mimo to samolot wylatuje na lotnisko, na które nie powinien w ogóle lecieć. Brawo, gdyby nie tragizm sytuacji to można by się nawet zdrowo pośmiać.
Odpowiedz cytując