Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.04.2012, 08:10
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
To nic nie da, gwarantuje Ci to - popatrz na przykladzie Anglii, ze takie cos nie dziala a sedziowie pozostaja bezkarni. Ja cały czas twierdze, ze to jest jedna wielka mafia i tyle - nie bedzie powtorek wideo nie ma mowy o normalnym sedziowaniu. W glupim hokeju na lodzie mozna sprawdzic jak sie ma problem z ocena sytuacji a w takim sporcie jak pilka nozna maja problemy zeby wprowadzic. Wola wprowadzic dodatkowego sedziego, ktory i tak bedzie gowno widział
ale w Anglii nie ma tak ogromnej ilości błędów sedziowskich w kazdym meczu ! Jak sie sedzia pomyli to raz i to raz na 10 meczy ,natomiast dwu mecz Wisła - Ruch mozna by iloscia bledow sedziowskich obdarować pol sezonu Premiership
Odpowiedz cytując