|
Senior Member
Offline
|
#1268

11.04.2012, 01:42
|
domin_czyzyny napisał(a): 
|
Melikson odejdzie, a my mam nadzieje o nim raz na zawsze zapomnimy.
|
No po tym tekście widzę tu obsesyjna nienawiść do Maora, żal mi Cię, a z tym zapominaniem to Twój problem , nie mój. Ja niczego co dobre zapominać nie zamierzam. Z Wisłą jestem od kilku dekad a gry Meliksona wiosną ubiegłego roku nie zapomnę do końca życia i jestem mu wdzięczny za MP2011 i magiczną grę w wielu meczach.
Ps. Co nie wyklucza transferu z Wisły do innego klubu, wprost przeciwnie.
speedfashion napisał(a): 
|
Nie wiem tylko, czy ktoś też zaobserwował, że Melikson szuka głównie Bitona i do niego adresuje piłki. Być może to tylko mój wymysł...
|
No tak, jak podawał do Iliewa to ...szukał Bitona, a jak strzelał piłkę do bramki to wewnątrz niej też szukał … Bitona, to na pewno jakiś …żydowski spisek .
Dzięki Maor za chwile boiskowej magii !
MP zdobyte w derbach z Cracovią po bramce Melksona, takich rzeczy się nie zapomina… http://www.youtube.com/watch?v=qd-o4iHMIVY
Ostatnio edytowane przez milosz : 11.04.2012 o godz. 02:00.
|
|