Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1213
Stary 10.04.2012, 22:45
barteqTS napisał(a):Wyświetl post
Jak pozwala się grać Paljicowi to tak jest. Drużyna grała dziś bardzo obiecująco, ale ten gość jest totalną pomyłką. Wystawiać go to sabotaż. Skoro mamy kolejną rewolucję to może lepiej przeprowadzić ją w spokoju - bez pucharów?
Rewolucja była by i będzie bez wzgl edu na to czy Wisła grałaby w pucharach w przyszłym sezonie czy nie,problem w tym ze pewnie rewolucja w przypadku awansu do LE była by mniej przejebana w skutkach od tej jaką będziemy musieli oglądać..jak w obronie na stoperze ma grać Czekaj a w pomocy błyskotliwy Brud..hm to za rok tych pucharów tez może nie być.
Odpowiedz cytując