Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1140
Stary 10.04.2012, 18:17
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Jak Valckx sprowadzał takich samych zawodników, to była euforia - Iliev, Jaliens, Lamey.
Owszem była euforia, bo nikt z nas jasnowidzem nie jest. Przed sezonem każdy oceniał nowych zawodników na podstawie ich CV a chyba nie zaprzeczysz, że akurat wymienieni przez Ciebie zawodnicy życiorys - jak na polskie warunki - mieli imponujący. Pamiętam, jak media pisały, że Jaliens wciągnie tę ligę nosem.
Coś nie zadziałało. Co - nie mam zielonego pojęcia. Choć akurat jeśli chodzi o Ilieva to wydaję mi się, że kolejni trenerzy robili mu krzywdę wystawiając go w pomocy. Może należałoby spróbować w ataku?

Tak czy owak, każdy jest teraz mądry post factum, bo to takie proste. Poczekać co się zdarzy a potem pisać: "A nie mówiłem?"

Wracając do tematu - wierzę w awans.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując