KOALIK napisał(a):

|
Jak Valckx sprowadzał takich samych zawodników, to była euforia - Iliev, Jaliens, Lamey.
|
Owszem była euforia, bo nikt z nas jasnowidzem nie jest. Przed sezonem każdy oceniał nowych zawodników na podstawie ich CV a chyba nie zaprzeczysz, że akurat wymienieni przez Ciebie zawodnicy życiorys - jak na polskie warunki - mieli imponujący. Pamiętam, jak media pisały, że Jaliens wciągnie tę ligę nosem.
Coś nie zadziałało. Co - nie mam zielonego pojęcia. Choć akurat jeśli chodzi o Ilieva to wydaję mi się, że kolejni trenerzy robili mu krzywdę wystawiając go w pomocy. Może należałoby spróbować w ataku?
Tak czy owak, każdy jest teraz mądry post factum, bo to takie proste. Poczekać co się zdarzy a potem pisać: "A nie mówiłem?"
Wracając do tematu - wierzę w awans.