Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2012, 15:31
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Wiśle nie jest na rękę grać w pucharach przy takiej rewolucji kadrowej, która będzie nas czekać po sezonie. Bednarz nawet nie zdąży zmontować ekipy do czasu pierwszego spotkania eliminacyjnego. Idę o zakład, że dziś honorowo zremisujemy.
Jacek Bednarz po raz kolejny w przypływie "szczerości" okłamał wszystkich jakoby teraz Wisła miała stać się drużyną perspektywiczną a tu proszę w pierwszej kolejności szykują się powroty Głowackiego i Brożka. Deja vu tylko po polsku - kazus zawodników wracających do ligi np. Żurawskiego widać tych dyletantów nic nie nauczył.
Jak Valckx sprowadzał takich samych zawodników, to była euforia - Iliev, Jaliens, Lamey.
Odpowiedz cytując