tommiyacht napisał(a):

|
oczywiście teraz każdy mądry że Maaskant mógł prowadzić do końca sezonu Wisłe. Szkopuł w tym że nikt nie wierzył że możemy być w jeszcze wiekszej dupie niż za Maaskanta. Rzeczywistość okazała sie brutalna jak nasz stadion
|
Uwierz mi, wiele osob wiedzialo jak bedzie wygladac reszta sezonu.