Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1093
Stary 08.04.2012, 17:32
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post

Kolejny grubo przepłacony weteran który przyjechał do sanatorium Wiślackiego na stare lata....
Z tym co u nas pokazuje to powinien mieć kontrakt o połowę mniejszy czyli na poziomie Kirma. Obaj mają problemy żeby w więcej niż co 5 meczu cokolwiek dać Wiśle.
Szczrze mówiąc Andraż "mam przejebane na forum" Kirm daje więcej w destrukcji aniżeli Ivica. Ivica zyskuje u kibiców bo wygląda zadziornie, gdzieś tam kiedyś grał i raz na boży czas przerzuci piłke piętą nad rywalem by potem ją stracić.
Nie oszukujmy się, napewnoe większość z Nas więcej oczekuje od króla strzelców ligi serbskiej.
Ale to ile dostaje nie jest adekwatne do tego jak gra, no ale takie przypadki to u nas 90% piłkarzy.YY.sory,pracowników nie piłkarzy bo piłkarzy to mamy kilku a pracowników kilkunastu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując