Wyświetl pojedynczy post
seba_109
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13004
Stary 07.04.2012, 22:21
pikers napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Wiśle przydali by się młodzi Polacy: Kupisz, Janicki, Milik, Modelski do tego kilku doświadczonych np. Wasilewski albo np. Cywka....
i Piech Makuszewski Mak Skorupski ....bardzo bym chciał Wasyla we Wiśle.
Odpowiedz cytując