Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20055
Stary 06.04.2012, 16:07
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Gorzej niż Vetra Wilno czy Levadia nie będzie. Ale osiągnięcia pucharowe polskich jednosezonowców są takie, że dają podstawy żeby się spodziewać że lepiej niż Rapid Bukareszt, Austria Wiedeń czy Aris Saloniki też nie będzie. Maks co takie zespoły wyciągają to dwa zwycięskie dwumecze - i to niezależnie od postawy w lidze. Zresztą jednosezonowcy mają to do siebie, że wraz z występami w europejskich pucharach przychodzi równiez ogólny zjazd w formy i w lidze również wracają na swoje miejsce.
Jezu jakie wy bzdury gadacie. Mistrzem sie zostaje bo jest sie najlepszym w przekroju calego sezonu. JESLI Ruch bedzie mistrzem bedzie to równiez oznaczalo, ze jest aktualnie najlepsza polska druzyna, a wiec najbardziej odpowiednia do wystepow w pucharach, co bedzie poparte dowodami w postaci 30 kolejek ekstraklasy.

Jak w pucharach byl Groclin to eliminowal Herthe Berlin i Manchester City, choc wszyscy mowili podobnie do Ciebie, a robil to bo byl wtedy jedna z najlepszych polskich druzyn. Nie widze powodu by rozwazac za i przeciw wystepow najlepszych polskich druzyn w pucharach tylko dlatego ze sie ich nazwa nie podoba. Odpadamy z Rapidami i Arisami, bo takie jest w gruncie rzeczy nasze miejsce w europejskiej pilce niezaleznie od tego ktory klub gra. Jesli nasze miejsce sie zmienia i stac nas na zwyciestwa to jesli stac na nie Legie, czy Wisle w tym sezonie, to tym bardziej stac na nie bedzie Ruch, pod warunkiem, ze udowodni swoja wyzszosc nad Wisla czy Legia.

Pomijajac juz wszystko inne nazywanie takiego klubu jak Ruch jednosezonowcem to kiepski zart.

(sory za brak polskich znakow, cos mi sie pochrzanilo w ustawieniach jezyka)
Odpowiedz cytując