Wyświetl pojedynczy post
Enek
Junior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12960
Stary 06.04.2012, 11:07
Wydaje mi się, ze kupno dobrych młodych polaków jest niemożliwe. Klub musiał by mieć na transfery ponad 7 mln Ojro, żeby kupić 8\9 dobrych grajków.
Skorupski za 1,5 mln no bez jaj panowie. Gdybyśmy mięli dobrych scoutów to kupili byśmy o 2 klasy lepszego bramkarza za 1\3 tej ceny.
I tak jest z zawodnikami na każdą pozycję. Później się dziwić, że w Wiśle nie grają Polacy. Jak mają grać skoro nie ma szkółki a transferów wewnątrz ligi nie robi prawie nikt. Lech, Wisła, Legia, Śląsk kilka transferów sobie przypominam.
Odpowiedz cytując