Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20049
Stary 06.04.2012, 07:39
Cytat:
Naprawde, troche zimnej wody na te rozgrzane glowki. Kompromitacji w ostatnich latach w europejskich pucharach nie brakuje. Jezeli sie odpadalo z takimi "mocarzami", to o czym my mowimy? Jak Ruch zdobedzie MP, to niech gra...gorzej pewnie nie bedzie :]
Gorzej niż Vetra Wilno czy Levadia nie będzie. Ale osiągnięcia pucharowe polskich jednosezonowców są takie, że dają podstawy żeby się spodziewać że lepiej niż Rapid Bukareszt, Austria Wiedeń czy Aris Saloniki też nie będzie. Maks co takie zespoły wyciągają to dwa zwycięskie dwumecze - i to niezależnie od postawy w lidze. Zresztą jednosezonowcy mają to do siebie, że wraz z występami w europejskich pucharach przychodzi równiez ogólny zjazd w formy i w lidze również wracają na swoje miejsce.
Legionista
Odpowiedz cytując