archi33 napisał(a):

|
Dlatego jestesmy zasciankiem europy.Nie liczymy sie dla nikogo.Niektorzy nawet nie wiedza gdzie leży Polska. Moze cos tam utrudniali,ale sadze ze byl nacisk na ladowanie bo czas naglil.Wstyd by bylo sie spoznic na taka uroczystosc. co do rzadow,to musimy sobie uswiadomic kto sie nie dorwie do koryta,to beda w tym walki.
|
Jesteśmy zaściankiem Europy bo mamy bo mamy w Polsce takich yntelygentów jak Ty. Pieprzących coś o jakimś nacisku i wstydzie, kiedy co raz więcej faktów świadczy że ktoś wysadził samolot w powietrze. A nie dlatego ze ktoś nie wie gdzie jest Polska. To że ktoś tego nie wie normalny szanujący sie Polak ma w dupie. Bo świadczy to o prostactwie Europejczyków a nie o zaściankowości Polski. Bez Polski nie było by Europy bo Turcy mieli ochotę tam wjechać od kilkuset lat i tylko dzięki Nam im się nie udało nie wiesz tego?
Przyznajesz się ze jesteś Polak za granicą czy się wstydzisz?
archi33 napisał(a):

|
Tym samolotem nie lecieli tylko pisowcy,ale ludzie związani z innymi partjami,badz stowarzyszeniami.Prawda jest za taki lot nie powinien sie wogole odbyc.Byl zorganizowany,na szybkiego z pominieciem procedur.Przypomniec Ci Gruzje i co spotkalo pilota za odmowe ladowania?
|
A dlaczego był zorganizowany na szybkiego? Czy może nie dlatego ze cudak i jego banda przy wsparciu sprzedajnych mediów i ruskiej ambasady robili wszystko żeby do tej wizyty nie doszło? Jeżeli zapomniałeś to przypomnij sobie ze była to wizyta Prezydenta Polski czyli przedstawiciela wszystkich Polaków w 70 rocznice zbrodni na Polskim narodzie w miejscu gdzie tej zbrodni dokonano, a przynajmniej gdzie spoczywają pomordowani. Tylko całkowity ignorant może nie dostrzegać powagi i znaczenia tej wizyty. To że lemingom wmówiono ze skoro Tusk spotkał sie z Putinem to wizyta Prezydenta jest niepotrzebna nie znaczy że tak jest. O jakich procedurach Ty mówisz? Od kiedy było wiadomo kiedy przypada 70 rocznica mordu? Dlaczego Tuski i jego przydupasy procedur nie dopełnili? Do kogo masz pretensje?
ps. Co spotkało pilota który bał się wylądować w Tbilisi? Bo ja słyszałem ze został odznaczony. Dodam ze tego samego dna w Tbilisi lądował francuski samolot z dyplomatami i nikt go nie zestrzelił.