archi33 napisał(a):

|
Dlatego jestesmy zasciankiem europy.Nie liczymy sie dla nikogo.Niektorzy nawet nie wiedza gdzie leży Polska.Moze cos tam utrudniali,ale sadze ze byl nacisk na ladowanie bo czas naglil.Wstyd by bylo sie spoznic na taka uroczystosc.co do rzadow,to musimy sobie uswiadomic kto sie nie dorwie do koryta,to beda w tym walki.
|
Powiem szczerze że czytając ten post nie rozumiem dlaczego Twoim zdaniem: "
jestesmy zasciankiem europy"? Jeśli juz zabierasz głos w tym temacie i stawiasz tak zdecdowane tezy byłbym wdzięczny gdybyś wyjasnił je w sposób bardziej zrozumiały dla ogółu. Bo wrażenie jest takie że przesłanką tej "zaściankowości" Polski są przede wszystkim jej obywatele którzy uprawiają bełkot.