Chrisman napisał(a):

|
w końcu ktoś wziął się za naszego talenta Bruda jest on uosobieniem szkolenia młodzieży przez Wisłę
|
Co konkretnie tak bardzo cię cieszy?
To nie jego wina, że Bednarz próbuje sobie na jego plecach zrobić dobry PR.
Ja Danielowi głównie współczuje tego, że prawdopodobnie złamał sobie u nas karierę. Ktoś powinien mu powiedzieć 3-4 lata temu, że on się do gry w Ekstraklasie zwyczajnie nie nadaje i dać mu szanse pograć w niższych ligach. Być może teraz miałby już kilkadziesiąt meczów za pasem i satysfakcje z tego, że realizuje się jako piłkarz.