Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18499
Stary 04.04.2012, 20:19
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
w końcu ktoś wziął się za naszego talenta Bruda jest on uosobieniem szkolenia młodzieży przez Wisłę
Co konkretnie tak bardzo cię cieszy?

To nie jego wina, że Bednarz próbuje sobie na jego plecach zrobić dobry PR.

Ja Danielowi głównie współczuje tego, że prawdopodobnie złamał sobie u nas karierę. Ktoś powinien mu powiedzieć 3-4 lata temu, że on się do gry w Ekstraklasie zwyczajnie nie nadaje i dać mu szanse pograć w niższych ligach. Być może teraz miałby już kilkadziesiąt meczów za pasem i satysfakcje z tego, że realizuje się jako piłkarz.
Odpowiedz cytując