La Furia Dell' Est napisał(a):

ps.Może nie pokemony ale Igloopole z Dębicy nas nawiedzały....ale co Ty tam wiesz..ważne , zeby "charknąć" i być cool....ja pierdykam.....
.
|
Troszeczkę szacunku bo akurat z Igloopolem graliśmy w ekstraklasie...
a i inna przygoda z Wawelu mówi, że szacunku trochę Im się należy.