Wyświetl pojedynczy post
Dobrymir
Junior Member
 
Od: 05.2011
Skąd: KONIEC ŚWIATA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3349
Stary 04.04.2012, 19:31
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
ps.Może nie pokemony ale Igloopole z Dębicy nas nawiedzały....ale co Ty tam wiesz..ważne , zeby "charknąć" i być cool....ja pierdykam.....
.
Troszeczkę szacunku bo akurat z Igloopolem graliśmy w ekstraklasie...
a i inna przygoda z Wawelu mówi, że szacunku trochę Im się należy.
JESTEŚ POLAKIEM, WIĘC MASZ OBOWIĄZKI POLSKIE
Odpowiedz cytując