Jak jeszcze bardziej wytrzeszczysz te Twoje oczka-może i sens zrozumiesz.

Jezeli nie doceniasz tytułów MP za czasów Cupiała- to sorry...ale zaczniesz doceniać, jak się bedziemy spotykac na "derbach" z Niecieczą. Ja już na "takowych" w latach 80-tych bywałem...Ciekawe, czy Ty będziesz....
ps.Może nie pokemony ale Igloopole z Dębicy nas nawiedzały....ale co Ty tam wiesz..ważne , zeby "charknąć" i być cool....ja pierdykam.....
.