Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3347
Stary 04.04.2012, 19:04
Jak jeszcze bardziej wytrzeszczysz te Twoje oczka-może i sens zrozumiesz.
Jezeli nie doceniasz tytułów MP za czasów Cupiała- to sorry...ale zaczniesz doceniać, jak się bedziemy spotykac na "derbach" z Niecieczą. Ja już na "takowych" w latach 80-tych bywałem...Ciekawe, czy Ty będziesz....
ps.Może nie pokemony ale Igloopole z Dębicy nas nawiedzały....ale co Ty tam wiesz..ważne , zeby "charknąć" i być cool....ja pierdykam.....
.
Odpowiedz cytując