martin_6 napisał(a):

http://www.sp.wroclaw.pl/index.php?o...%3Alatest-news
To już jest naprawdę debilizm czysty. Może bojkotujmy bankomaty, bo zabierają miejsce kasjerkom w banku? Bojkotujmy kino, które zabiera pracę aktorom teatralnym! Jeśli to ma być prawica, to ja nie wiem, w jakim kraju żyję...
|
głupota, ja kasy samoobsługowe bardzo lubię, są szybsze. Oczywiste jest też to, że marketów opartych tylko na samooobsługowych kasach nie będzie. Dlatego warto pochylić się wreszcie nad umowami śmieciowymi - gro osób pracujących na kasach, pracuje poprzez agencje, mając śmieciowe umowy. Market stać, tylko jak mają mozliwość płacenia mniej, to oczywiste jest to, że wykorzystują taką możliwość.