Szpen napisał(a):

widzisz, bo nie zrozumiales mojej grafiki dotyczacej emigracji. Arapaho napisal, ze spieprzylo z Polski mnostwo ludzi, ze juz nikogo nie ma u Nas w kraju. A ja dalem mapke pokazujaca, ze z innych panstw spieprzylo jeszcze wiecej procentowo niz u Nas. Ty jak zawsze wyczytales swoje. Zamiast sens.
........
|
Ty już sam nie wiesz czego mapki wklejasz i czego dotyczą liczby które podajesz

ale w sumie to każdy wie natomiast proszę o WIELKI LEMINGU przytocz posta w którym pisze że już nikogo nie ma u NAS w kraju ,ale jaja,hehe.O więcej nie proszę bo do żadnego pytania które ci wcześniej zadałem nie potrafiłeś się ustosunkować
Nawiasem mówiąc że robisz karierę bo już sporo osób omijających to forum specjalnie wchodzi do tego tematu żeby się pośmiać z twoich karkołomnych tłumaczeń poczynań rudego . Jest też zakład: czy jesteś kandydatem do młodzieżówki PO czy jakaś rodzina któregoś z jaśniePOlityków. Pewnie nie ujawnisz no ale...może?
