Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1573
Stary 01.04.2012, 15:42
Widze że idziesz w zaparte i masz problem z przyjęciem do wiadomoście że jednak napisałem wyraźnie w kontekście kadry, "a wydatki", a Ty ciąglę kłamiesz swoje że nie napisałem ... Napisałem tez że "za podpis", a ty ciągle że nie napisałem i tak w kółko, szkoda czasu na ciebie ...
milosz napisał(a):Wyświetl post
Sprzedaż Marcelo, Brożków, Diaza i Głowackiego to ok. 7 mln, wpływy z kw. do LM, z LE , a wydatki to 1.6 na trzy transfery gotówkowe (Melikson, Jovanović i Genkow), wypożyczenia i piłkarze z karta w ręku (więc za podpis), plus wcześniejsze transfery Bunozy i Jovanicia, pensje itd, itp ... może 4 , może 5 wydane no ale nie… 10 .... Sprawa jest prosta, jest prikaz aby były straty to są , choć są zyski, tak to wygląda.
Swoją drogą to łatwo jest wmówić że obcy to wróg i nas okrada, hmm zbyt łatwo.

Ale spoko teraz już są Bednarz i Kapka i Mandziara i wszystko będzie po staremu czyli cacy.

Niektóre rodzaje prawdy
są kłamstwem .
I te właśnie się cieszą
największym uznaniem .
I to zamyka temat : http://www.forbes.pl/rankingi/najdro...kie-2011,14307

http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje/najdrozsze-kluby-2011/manchester-united,14251,1
Ostatnio edytowane przez milosz : 01.04.2012 o godz. 17:39.
Odpowiedz cytując