|
Eee tam 3 mln, .... może 20 mln …
Sprzedaż Marcelo, Brożków, Diaza i Głowackiego to ok. 7 mln, wpływy z kw. do LM, z LE , a wydatki to 1.6 na trzy transfery gotówkowe (Melikson, Jovanović i Genkow), wypożyczenia i piłkarze z karta w ręku (więc za podpis), plus wcześniejsze transfery Bunozy i Jovanicia, pensje itd, itp ... może 4 , może 5 wydane no ale nie… 10 .... Sprawa jest prosta, jest prikaz aby były straty to są , choć są zyski, tak to wygląda.
Swoją drogą to łatwo jest wmówić że obcy to wróg i nas okrada, hmm zbyt łatwo.
do ..
1) No właśnie i co z tego że ci cos wyszło, szczerze mam to gdzieś, bo to tylko puste dywagacje.
2) Piłka nożna generuje straty oficjalnie, a nieoficjalnie interes sie kręci.
Maaskant i Valckx tanim kosztem o mało nas nie wprowadzili do LM, wprowadzili za to do LE , zaś nasza gra wiosną w pucharach to od 9 lat nasz najlepszy wynik, no ale to nie Polacy, to zdeptać , zniszczyć, wmówić że same straty to MP i ta LE , ciemny lud uwierzy, tyle że mnie takie rozumowanie nie wzrusza.
PS. A, Iliew to na 100% kosztował więcej niż Messi i za wszystkim stoi jakis spisek pewnie ... dziękuje dobranoc.
Oj długo będziemy tkwić w polskim grajdołku, w tym naszym swojskim skansenie, oj długo, zwłaszcza z takim rozumowaniem.
_______
Ale spoko teraz już są Bednarz i Kapka i Mandziara i wszystko będzie po staremu czyli cacy.
Niektóre rodzaje prawdy
są kłamstwem .
I te właśnie się cieszą
największym uznaniem .
Ostatnio edytowane przez milosz : 01.04.2012 o godz. 02:26.
|