Pan Jotka napisał(a):

Ludzie...Szybka lekcja futbolu w wersji polskiej...
Filipiak odkupi licencje od Niecieczy i w przyszłym roku parchy grają dalej w Ekstraklasie! Jak myślicie po co Nieciecza mocno wsparta graczami Cracovii gra o awans, co? Stadionu nie ma, z Unią nie będzie żadnej fuzji, a stadionu nie wybudują w 2 miesiące! Po prostu zhandlują to miejsce parchom!!!!!!!!!!!!!!
|
Byłyby niezłe jaja w sam raz na ta lige , ale mimo wszystko watpie.
Parchy sie szczycą ze sa najstarszym klubem w Polsce ,ciekawe jakby sie to miało do kupienia licencji na grę w 2012 od wsi Nieciecza

Po drugie ten Bruk Bet ma relatywnie sporo kasy , jesli stać ich na Ekstraklase ,wiec generalnie pieniadze od Filipiaka moga miec w dupie