Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19906
Stary 31.03.2012, 21:20
Michacho napisał(a):Wyświetl post
A mnie osobiście wali czy w następnym sezonie żydki zagrają w ekstraklasie czy w 1 lidze..nie stanowią zagrożenia więc niech sobie grają i przegrywają na scenie ekstraklasy przynajmniej jest z czego pośmiać.

Zacznij się interesować sprawami poza - boiskowymi.

Mnie wali ich wynik sportowy - ale upadek klubu - trzymam kciuki. Spadek do niższych lig na pewno wpłynie na rzeszę wyznawców w supermarkecie.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując