Michacho napisał(a):

A mnie osobiście wali czy w następnym sezonie żydki zagrają w ekstraklasie czy w 1 lidze..nie stanowią zagrożenia więc niech sobie grają i przegrywają na scenie ekstraklasy przynajmniej jest z czego pośmiać.
|
Zacznij się interesować sprawami poza - boiskowymi.
Mnie wali ich wynik sportowy - ale upadek klubu - trzymam kciuki. Spadek do niższych lig na pewno wpłynie na rzeszę wyznawców w supermarkecie.