Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Michacho
Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19905
Stary 31.03.2012, 21:05
A mnie osobiście wali czy w następnym sezonie żydki zagrają w ekstraklasie czy w 1 lidze..nie stanowią zagrożenia więc niech sobie grają i przegrywają na scenie ekstraklasy przynajmniej jest z czego pośmiać.
Odpowiedz cytując