Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Michacho
Member
Od: 03.2012
Offline
#
19905
31.03.2012, 21:05
A mnie osobiście wali czy w następnym sezonie żydki zagrają w ekstraklasie czy w 1 lidze..nie stanowią zagrożenia więc niech sobie grają i przegrywają na scenie ekstraklasy
przynajmniej jest z czego pośmiać.
Michacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michacho
Znajdź inne posty napisane przez Michacho