Pan Jotka napisał(a):

Ludzie...Szybka lekcja futbolu w wersji polskiej...
Filipiak odkupi licencje od Niecieczy i w przyszłym roku parchy grają dalej w Ekstraklasie! Jak myślicie po co Nieciecza mocno wsparta graczami Cracovii gra o awans, co? Stadionu nie ma, z Unią nie będzie żadnej fuzji, a stadionu nie wybudują w 2 miesiące! Po prostu zhandlują to miejsce parchom!!!!!!!!!!!!!!
|
bycie zgodą Amiki i Groclinu zobowiązuje
