Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19897
Stary 31.03.2012, 20:23
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Ludzie...Szybka lekcja futbolu w wersji polskiej...
Filipiak odkupi licencje od Niecieczy i w przyszłym roku parchy grają dalej w Ekstraklasie! Jak myślicie po co Nieciecza mocno wsparta graczami Cracovii gra o awans, co? Stadionu nie ma, z Unią nie będzie żadnej fuzji, a stadionu nie wybudują w 2 miesiące! Po prostu zhandlują to miejsce parchom!!!!!!!!!!!!!!
bycie zgodą Amiki i Groclinu zobowiązuje
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując