Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18376
Stary 31.03.2012, 16:09
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
A szanowny pan Małor ma 2 asysty... wielki wyczyn
Dużo ostatnio na forum krytycznych głosów o Meliksonie, nie ulega wątpliwości, że zaliczył spadek formy, ale to nadal kluczowy dla nas piłkarz. Często jest tak, że on ma piłkę, a reszta stoi i czeka co Melikson zrobi.
A poza tym na Meliksona każdy rywal zwraca szczególną uwagę, jest uważnie kryty i bardzo często faulowany.

Czasem jak czytam niektóre komentarze to mam wrażenie, że lekiem na całe zło będzie sprzedaż Meliksona.
Już oczyma swojej wyobraźni widzę jak sprzedajemy Maora za te 2,5 mln euro i jak zwykle cała kwota idzie na pozyskanie jego następcy- a może w tym kontekście na karuzeli transferowej pojawi się jakieś znane nazwisko,
może Kaka?

A nie będzie tak, że wtedy zostaniemy z Ł.Gargułą jako jedynym naszym playmakerem ?

To pod rozwagę wszystkim kibicom rychłego odejścia Maora...
Odpowiedz cytując