Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1524
Stary 30.03.2012, 16:14
szprotson napisał(a):Wyświetl post
funky : a czy doliczasz pieniądze na prowizje menadżerskie i pieniadze za podpis ?

E: ja nie pisze ze ja mam racje, bo wiadomosci ktore slyszalem rowniez mogly byc falszywe, no ale dziwnym trafem wiele sie pokrywa. Chociaz przyznaje ze z rok temu sam uważałem ze forumwisla to forum tzw "przecieków kontrolowanych" ... ale kto inny znowu potwierdzał mi wiarygodnosc maciosa.
Prawda zapewe leży pośrodku, ale każdy z Nas chciałby napewno ją poznac.Spotkanie z Cupiałem trzeba i juz
Nie idzie po IP wyszukać kim jest i zamknąć sprawę?
Odpowiedz cytując