|
funky : a czy doliczasz pieniądze na prowizje menadżerskie i pieniadze za podpis ?
E: ja nie pisze ze ja mam racje, bo wiadomosci ktore slyszalem rowniez mogly byc falszywe, no ale dziwnym trafem wiele sie pokrywa. Chociaz przyznaje ze z rok temu sam uważałem ze forumwisla to forum tzw "przecieków kontrolowanych" ... ale kto inny znowu potwierdzał mi wiarygodnosc maciosa.
Prawda zapewe leży pośrodku, ale każdy z Nas chciałby napewno ją poznac.Spotkanie z Cupiałem trzeba i juz
Ostatnio edytowane przez szprotson : 30.03.2012 o godz. 16:13.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|