Wyświetl pojedynczy post
zolw
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1493
Stary 29.03.2012, 19:27
kola12 napisał(a):Wyświetl post
BC nie jest sponsorem, jest właścicielem Spółki Akcyjnej, a ta z założenia ma przynosić zyski.
Właśnie ciekawi mnie jak to wygląda od strony prawno-finansowej, a ciężko znaleźć na ten temat informacje. Czy potentat może sobie po prostu wpompować pieniądze w klub, czy musi to robić na zasadzie pożyczki? Wiadomo, że taki Manchester City nie ma problemu z kasą, a zawsze jest podawane, że ma gigantyczny dług i kończy sezon ze stratami rzędu 100 mln. Niby inny kraj i inne prawo, a może sytuacja jest analogiczna?
Odpowiedz cytując