Przecież ten film to właśnie jeden z takich elementów pisowskiej narracji , nakręcony przez Pospieszalskiego i Stankiewicz. Jeżeli nawet mąz jednej stewardessy , ktoś z rodziny Płażyńskiego , i babcia posła Karpiniuka ma jakieś wątpliwości ,to jest to związane ze złym przygotowaniem tej wizyty ,błędami , i tym co się stało po katastrofie , nikt nie mówi jak Kaczyński o wybuchających kabinach . Prawda jest taka ,że to PIS w 99% nakręca na tej katastrofie swoją polityke , i jest to nastawione na to ,żeby uderzyć w Tuska , Komorowskiego czy Sikorskiego.Prawda jest taka ,że to 2 żony Gosiewskiego ,mąż Natalii Świat są posłami (być może ktoś więcej) i żona Kurtyki chciała sie dostać do Parlamentu za sprawą katastrofy smoleńskiej. Elementarnego szacunku to brakuje ,ale Pisowcom do zmarłych .Po 2 latach jesteśmy na etapie wybuchających kabin ,kilku ekshumacjach ,zobaczymy co będzie dalej. Ale jak widać takie orły jak Macierewicz mogą spać spokojnie ,bo dalej jest w Polsce dość szeroka publika żeby słuchać tych bredni.